Legendarny Schabowy za 28 zł w zestawie

Obiady Nr 1 w Zakopanem
wg. Opinii w Google (500+)

Restauracja Zakopane jedzenie na wynos

Restauracja Zakopane jedzenie na wynos

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie każda minuta jest cenna, restauratorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej zapracowanych i tych, których nie bawi gotowanie. Chcesz  cieszyć się domowymi posiłkami bez konieczności stania przy garach — koniecznie odwiedź Bistro Schronisko Krupówki

My też kochamy wygodę 

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto zamówić w Bistro Schronisko Krupówki jedzenie na wynos? Po pierwsze, bez wątpienia Bistro Schronisko Krupówki to najlepsza restauracja w Zakopanem.

Po drugie, dzięki jedzeniu na wynos zyskujesz czas. Zamówienie jedzenia na wynos ze Schroniska Krupówki to nie tylko przyjemność dla podniebienia, ale idealne rozwiązanie dla zabieganych i zapracowanych. Po co marnować wolny czas w kuchni skoro masz pomysły lepiej go wykorzystać dla siebie i bliskich.

Uwielbiamy ludzi, którzy nie tracą czasu 

Dlaczego warto skorzystać z jedzenia na wynos w Bistro  Schronisku Krupówki? Tak szybko przygotowanych dań i zapakowanych, które możesz zabrać ze sobą do domu nie ma nigdzie indziej w Zakopanem. 

Jeśli myślisz, że dania na wynos są nudne, zachwycisz się tym, co proponuje Schroniska Krupówki.  Różnorodność dań, smaków w tym miejscu naprawdę zachwyca.  Menu Schroniska Krupówki – to ogromny wybór od tradycyjnych pierogów po nowoczesne interpretacje góralskich przysmaków. 

Kto pyta … ten nie chodzi głodny 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Schronisku Krupówki Bistro zobacz stronę internetową, gdzie znajdziesz aktualne informacje o menu. Restauracja Zakopane: jedzenie na wynos — koniecznie zapisz adres Krupówki 34 A. 

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!