Legendarny Schabowy za 28 zł w zestawie

Obiady Nr 1 w Zakopanem
wg. Opinii w Google (500+)

Krupówki jedzenie na wynos

Krupówki jedzenie na wynos — smaczne i wygodne rozwiązanie dla turystów oraz mieszkańców Zakopanego.

Domowe oraz regionalne dania z Krupówek prosto pod wskazany adres — to absolutnie możliwe!  Schronisko Krupówki to nie tylko klimatyczne bistro, ale także lokal, który oferuje jedzenie na wynos lub z dowozem. 

Wygodnie, smacznie i szybko 

Dlaczego warto wybrać jedzenie na wynos ze Schroniska Krupówki? Oto kilka powodów:

  • Jakość: Schronisko Krupówki dba o wysoką jakość swoich potraw, używając świeżych i lokalnych składników, a także tradycyjnych receptur. Wszystkie dania są przygotowywane na miejscu, z dbałością o każdy szczegół.
  • Różnorodność: Schronisko Krupówki ma w swoim menu coś dla każdego. Można tu zamówić domowe obiady, takie jak zupa, drugie danie, ale także regionalne specjały. W menu bistro jest wiele pysznych deserów, takich jak szarlotka, sernik czy naleśniki.
  • Wygoda: Schronisko Krupówki umożliwia realizację zamawiania i dowóz w Zakopanem, co jest bardzo wygodne dla osób, które nie mają czasu lub ochoty gotować, lub chcą zjeść coś smacznego w swoim pokoju, apartamencie bądź domku. Zamówienie można złożyć przez telefon, internet lub osobiście, a dostawa jest realizowana na terenie miasta. 

Schroniskowe smakołyki prosto do pokoju 

Co można zamówić: przykładowe dania z menu Schroniska Krupówki. Pełne informacje znajdziesz TUTAJ

Zamawianie jest bardzo proste i szybkie. Możemy to zrobić na trzy sposoby:

  • Przez telefon: wystarczy zadzwonić i podać swoje zamówienie, adres oraz godzinę dostawy.
  • Osobiście: możemy też zamówić jedzenie na wynos bezpośrednio w Schronisku Krupówki, znajdującym się przy ul. Krupówki  34 A. Możemy tu zobaczyć, co jest dostępne, złożyć zamówienie i odebrać je po kilku minutach.

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!