Legendarny Schabowy za 28 zł w zestawie

Obiady Nr 1 w Zakopanem
wg. Opinii w Google (500+)

Restauracja z widokiem na Giewont

Restauracja z widokiem na Giewont 

Jeśli szukasz miejsca, gdzie nie tylko pysznie zjesz, ale również nacieszysz oczy widokiem na Tatry zajrzyj do Schroniska Krupówki. W nowym bistro naprawdę miło otulą Cię góry i słońce. 

Otuleni górami i słońcem

To idealne miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku i hałasu Krupówek, a jednocześnie być blisko centrum miasta. Przytulne i stylowe wnętrze z dużą ilością drewnianych elementów zachęca do odpoczynku. Generalnie można tu poczuć się jak w górskim schronisku, ale takim z odrobiną luksusu i elegancji.

Chcesz zresetować głowę koniecznie wybierz Schronisko Krupówki. W klimatycznym miejscu zjesz smacznie i świeżo, przy okazji podziwiając panoramę Giewontu. 

Nie wierzysz? Na portalach społecznościowych i recenzyjnych można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy.

  • “Jedzenie pyszne, obsługa miła, widok przepiękny. Polecam każdemu, kto chce zjeść coś dobrego w miłym miejscu.”
  • “Bistro Schronisko Krupówki to moje ulubione miejsce w Zakopanem. Jedzenie jest wyśmienite, a widok na Giewont bezcenny.”
  • “Świetna kuchnia, super obsługa, cudowny klimat. Bistro Schronisko Krupówki to miejsce, które trzeba odwiedzić, będąc w Zakopanem. ”

Restauracja z widokiem na Giewont — Schronisko Krupówki

Widok na góry z tej restauracji jest szczególnie malowniczy o zachodzie słońca, kiedy góra zmienia kolory i oświetla się krzyż. Jeśli do tego dodasz nasłoneczniony taras i ogród z szumiącym potokiem  będziesz zachwycony. Na Krupówkach miejsce z takim widokiem to rzadkość!  

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!